Quicktime panorama

SMAKŲ SMAKAS užeiga Skaityti

GPS: N55o57.576'   E23o14.333'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Užeiga - motelis  „ SMAKŲ SMAKAS“ yra įsikūrusi labai patogioje vietoje, šalia Šiaulių miesto, Toliočių kaime prie magistralinio kelio (A 11) Šiauliai – Palanga. Nuo Šiaulių miesto  iki užeigos tik  5 minutės kelio, o iš Kuršėnų  miesto – apie 15 minučių.

Užeigos lankytojai turi galimybę išsirinkti jiems labiausiai patinkančią aplinką. Visa erdvė padalinta į 5 stilingai įrengtas sales. Tik įėję pateksite į  pagrindinę salę su didžiuliais langais, baru  ir jos pagrindiniu akcentu – įspūdingo dydžio, rankų darbo  sietynu.  Pobūviams galima pasirinkti erdvią banketinę salę su židiniu, išėjimu į terasą   ar vėsią  rūsio menę, dvelkiančią aristokratiškumu bei jaukumu. Norintiems vienumos ir uždarumo siūloma  mansarda. Dalykiniams susitikimams, verslo pietums reiktų rinktis uždarą VIP  salę su išėjimu į balkoną. Šiltuoju sezono metu galima jaukiai įsitaisyti vidiniame užeigos  kiemelyje, šalia tvenkinio.

Užeigoje „ SMAKŲ SMAKAS“  orientuojamasi į maisto kokybę, nepriekaištingą aptarnavimą.  Klientus pasitiks barmenų ir padavėjų dėmesingumas bei šiltas bendravimas.  Virtuvė siūlo europietiškos  ir lietuviškos virtuvių patiekalus.  Yra   ir specialių patiekalų  vaikams.  Dienos pietums nuo 12 iki 15 val. pateikiami vis kiti patiekalai, kuriuos galima rasti  http://www.smakas.lt/dienos-patiekalai/

Užeiga „SMAKŲ SMAKAS“ puikiausiai tinka romantiškai vakarienei, šeimos susibūrimams, maloniems pietums draugų ar verslo partnerių kompanijoje, vestuvėms ir kitoms asmeninėms ar didžiosioms metų šventėms švęsti. Tai yra ideali vieta rengti išvažiuojamąsias konferencijas, seminarus, mokymus,  organizuoti prezentacijas . Yra konferencinė įranga, o  įstaigos  darbuotojai pasirūpins visomis reikalingomis smulkmenomis. Lankytojų patogumui didelė automobilių aikštelė, galimybė atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis, meniu pateikiamas lietuvių, anglų,  rusų, vokiečių  kalbomis.  
                                        
Šalia užeigos yra  puikiai įrengtas motelis ,, Smakų smakas“.  Jame yra vienas Liukso kambarys, 4 pusiau Liukso, 8 dviviečiai kambariai su bendromis arba atskiromis lovomis. Kiekviename dviviečiame kambaryje yra papildoma lova. Siūlomas ir  vienas daugiavietis   kambarys, talpinantis 10 ir daugiau žmonių. Vienas kambarys pritaikytas žmonėms su negalia. Jame yra lova  lydinčiam asmeniui. 

Kiekviename jaukiame kambaryje yra garso nepraleidžiantys langai, vonios kambarys, televizorius, belaidis internetas. Motelis turi uždarą kiemelį,  automobilį galima pasistatyti šalia savo numerio.

Užeiga-motelis ,,SMAKŲ SMAKAS“ kviečia Jus apsilankyti adresu: Plento g. 13, Toliočiai, Šiaulių raj. Išsamesnė informacija teikiama telefonais+370  601 11115, +370 670 18005,  + 370 676 12667, +370 67606733  arba  www.smakas.lt.

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004