Kostas Shukevichius
パノラマフォトギャラリ
www.panoramas.lt

とギャラリー著者

KostasGimiau 1940 m. rugsėjo 8 d. Mažeikiuose. 1959 m. baigiau Vilniaus žemės ūkio mechanizacijos technikumą, vėliau visą laiką dirbau vienoje įmonėje – Vilniaus kuro aparatūros gamykloje.

Tik išėjęs į užtarnautą poilsį, pradėjau domėtis fotografija. Nuo 2004 m. fotografuoju gražiausias ir žymiausias Lietuvos vietas. Virtualioje erdvėje sukūriau ir toliau kuriu panoraminių fotografijų galeriją, kurią eksponuoju šioje svetainėje. Apžiūrint galerijos fotografijas  kompiuterio ekrane, susidaro įspūdis, tarsi  stovėtum apžiūrimo objekto centre ir dairytumeisi aplinkui.

Prie kiekvienos mano sukurtos  panoraminės nuotraukos yra objekto aprašymas ir jo istoriniai duomenys. Panoramų demonstravimas palydimas muzikinio fono, parinkto pagal atitinkamą epochą ir objekto dvasią. Kurdamas foto panoramas, kiek leidžia galimybės, siekiu pasitelkti pačią naujausią fotografavimo techniką bei programinę įrangą, ją nuolat atnaujinu, tobulinu.

Kuriu panoramas skatinamas dviejų tikslų: garsinti Lietuvos vardą pasaulyje (www.panoramas.lt apžiūri  ne tik Lietuvos bet ir daugelio kitų šalių lankytojai) ir palikti ateinančioms kartoms panoramose įamžintus šalies  istorinius ir architektūrinius paminklus, krašto gamtovaizdį, kaimus ir miestelius, įžymius ir Lietuvai
nusipelniusius žmones, šalyje vykstančius renginius. Laikas bėgs, keisis kraštovaizdis, išnyks kai kurios vietovės arba sunyks architektūriniai paminklai, kaip, kad pastaruoju metu atsitiko su  keliomis Lietuvos bažnyčiomis, tačiau panoramose užfiksuoti vaizdai išliks amžiams. Šiandien  galerijoje rasite daugiau  nei  2,5 tūkstančio panoraminių fotografijų, kurias aš padariau ne tik mūsų šalyje, bet ir Baltarusijos teritorijoje. Ten aš fotografuoju mūsų kraštui įdomų ir reikšmingą,  iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes laikų išlikusį, istorinį ir architektūrinį paveldą.

Šį nekomercinį projektą kuriu tik  savo lėšomis.  Pastaruoju metu mano lėšos – kukli  senatvės  pensija.  Žiemos metu  didesnę  pensijos dalį tenka sumokėti už buto  šildymą,  todėl šiuo  metų laiku tenka atsisakyti kelionių  po Lietuvą, ieškant  medžiagos naujoms  panoramoms.

Jokios finansinės paramos iš valstybės negaunu.

Jei Jūs norėtumėte mano veiklą  paremti. būčiau labai dėkingas už bet kokią finansinę pagalbą. Ši man leistų tęsti panoramų kūrimą nepriklausomai nuo metų laiko.  Mano sąskaitos numeris LT747044060007435389 SEB bankas SWIFT CBVILT2X  Kostas Rimantas Šukevičius.  Iš anksto dėkoju.

Maloniai kviečiu Jus apsilankyti mano  galerijoje,  kuri nuolatos atnaujinama. Jeigu galerijoje pasigestumėte Jums žinomų gražių ir įdomių šalies vietų ir Jūs norėtumėte jas pamatyti  šioje svetainėje, o taip pat, jei turėtumėte patarimų ar klausimų – maloniai kviečiu man parašyti.

Taipogi kviečiu palikti komentarą – nuomonę apie Jus sudominusią panoraminę nuotrauką.  Po kiekvienos panoraminės nuotraukos sudaryta tokia galimybė.

Laukiu Jūsų savo  www.panoramas.lt galerijoje. Iš anksto dėkoju už Jūsų apsilankymą.

Kostas Rimantas Šukevičius

dedikuoti Free counters!
PayPal - The safer, easier way to pay online!
Send a message to friends:
合計をプレビュー 27985809 パノラマ
今日をプレビュー 799 パノラマ
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2006 Panoramas.lt Kostas Rimantas Šukevičius
sprendimas:infoluitai
os"