Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Apie

Tik išėjęs į užtarnautą poilsį, pradėjau domėtis fotografija. Nuo 2004 m. fotografuoju gražiausias ir žymiausias Lietuvos vietas. Virtualioje erdvėje sukūriau ir toliau kuriu panoraminių fotografijų galeriją, kurią eksponuoju šioje svetainėje. Apžiūrint galerijos fotografijas kompiuterio ekrane, susidaro įspūdis, tarsi stovėtum apžiūrimo objekto centre ir dairytumeisi aplinkui.

Prie kiekvienos mano sukurtos panoraminės nuotraukos yra objekto aprašymas ir jo istoriniai duomenys. Panoramų demonstravimas palydimas muzikinio fono, parinkto pagal atitinkamą epochą ir objekto dvasią. Apžiūrėdami panoramas galite išgirsti žinomų Lietuvos atlikėjų ir kolektyvų muzikinius įrašus.

Kurdamas foto panoramas, kiek leidžia galimybės, siekiu pasitelkti pačią naujausią fotografavimo techniką bei programinę įrangą, ją nuolat atnaujinu, tobulinu.

Kuriu panoramas skatinamas dviejų tikslų: garsinti Lietuvos vardą pasaulyje (www.panoramas.lt apžiūri ne tik Lietuvos bet ir daugelio kitų šalių lankytojai) ir palikti ateinančioms kartoms panoramose įamžintus šalies istorinius ir architektūrinius paminklus, krašto gamtovaizdį, kaimus ir miestelius, įžymius ir Lietuvai nusipelniusius žmones, šalyje vykstančius renginius. Laikas bėgs, keisis kraštovaizdis, išnyks kai kurios vietovės arba sunyks architektūriniai paminklai, kaip, kad pastaruoju metu atsitiko su keliomis Lietuvos bažnyčiomis, tačiau panoramose užfiksuoti vaizdai išliks amžiams. Šiandien galerijoje galite pamatyti daugiau nei keturis tūkstančius penkis šimtus panoraminių fotografijų, kurias aš padariau ne tik mūsų šalyje, bet ir Baltarusijos teritorijoje. Ten aš fotografuoju mūsų krašto žmonėms įdomų ir reikšmingą, iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes laikų išlikusį, istorinį ir architektūrinį paveldą. Visų Lietuvos bažnyčių interjerus galite čia pamatyti.

Šį nekomercinį projektą kuriu tik savo lėšomis. Pastaruoju metu mano lėšos – kukli senatvės pensija. Žiemos metu didesnę pensijos dalį tenka sumokėti už buto šildymą, todėl šiuo metų laiku tenka atsisakyti kelionių po Lietuvą, ieškant medžiagos naujoms panoramoms.
Jokios finansinės paramos iš valstybės negaunu.

Mano panoraminių fotografijų galeriją jau aplankė virš 7 milijonų lankytojų iš viso pasaulio. Be to pora tūkstančių panoraminių fotografijų esu patalpinęs į GOOGLE MAPS svetainę, kur jas lankytojai apžiūrėjo beveik aštuoniolika milijonų kartų.

Maloniai kviečiu Jus apsilankyti mano galerijoje, kuri nuolatos atnaujinama. Jeigu galerijoje pasigestumėte Jums žinomų gražių ir įdomių šalies vietų ir Jūs norėtumėte jas pamatyti šioje svetainėje, o taip pat, jei turėtumėte patarimų ar klausimų – maloniai kviečiu man parašyti.

Būtų labai malonu, kad pasidalintumėte žinia apie šią svetainę su savo draugais socialiniuose tinkluose.

Laukiau Jūsų savo www.panoramas.lt galerijoje. Iš anksto dėkoju už Jūsų apsilankymą.

Visomis čia esančiomis panoraminėmis nuotraukomis neatlygintinai galima pasinaudoti talpinant nuorodas į jas bet kurioje Lietuvos svetainėje, pristatančioje mūsų šalies turistines galimybes pasaulio visuomenei.

Panoramas neatlygintinai galite panaudoti ir spausdintinuose leidiniuose. Pakanka nukopijuoti panoraminės fotografijos nuorodą, sukurti jai QR kodą ir jį atspausdinti leidinyje.

Jei Jūs norėtumėte mano veiklą paremti. būčiau labai dėkingas už bet kokią finansinę pagalbą. Mano pragyvenimui pakanka mano pensijos. Jūsų paaukotas vienas euras - litras kuro kelionei, tai dešimt naujos kelionės kilometrų, tai naujos panoramos jūsų džiaugsmui mano galerijoje. Mano sąskaitos numeris: LT317300010013456211 Swedbank Kostas Rimantas Šukevičius.

JŪSŲ VARDAS IR PAVARDĖ BUS ĮRAŠYTI Į AUKOTOJŲ SĄRAŠĄ SVETAINĖS RUBRIKOJE AUKOJIMAS.

Paaukoti VIENĄ EURĄ galite taip pat ir paspaudę mygtukus DONATE arba DONATE THROUGH PAYSERA, esančius svetainės puslapių apačioje. Iš anksto dėkoju.

Apie mane projekte YRA ŠALIS

Apie mane Zitos Kelmickaitės laidoje "Ryto suktinis"

Apie mane Delfyje

Apie mane GOOGLE Maps
Apie mane GOOGLE Maps

Kostas Rimantas Šukevičius