Quicktime panorama

Juodosios keramikos galerija-studija „Molio laumė“ Skaityti

GPS: N54o40.584'   E25o16.487'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Juodosios keramikos centras (JKC) – nevyriausybinė organizacija, įkurta 1995 m. 1995 – 2000 m. centrasorganizavo 5 tarptautinius Juodosios keramikos simpoziumus, 2003 – 2006 m. tris juodosios keramikos plenerus su jaunaisiais menininkais. Nuo 1999 m. JKC tapo tarptautininės Keramikų akademijos nariu (būstinė – Ženeva), o nuo 2000 m. gavo Lietuvos nacionalinės UNESCO keramikos centro vardą. Nuo 2004 m. Centras yra Vilniaus miesto savivaldybės dailiųjų amatų, etnografinių verslų ir mugių programos dalyvis.

Priimami individualūs užsakymai dovanoms su vardiniais užrašais. Rengiami keramikos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Rengiamos vienkartinės keramikos pamokos įvairiomis progomis (gimimo dienos šventimas su moliu vaikams ar suaugusiems, mergvakariai ar benvakariai su moliu, pažintinė pamoka su moliu organizacijų darbuotojams ar draugų kompanijai). Galerijoje – studijoje dirba keturi menininkai: Eglė Paukštienė, Ieva Paukštytė ir Centro vadovas – Eugenijus Paukštė.

Darbai:
Eglė PAUKŠTIENĖ Paukštis su amuletu   
Eglė PAUKŠTIENĖ Vaza-tulpė
Eglė PAUKŠTIENĖ Vaza su gėle  
Eugenijus PAUKŠTĖ Begasas   
Eugenijus PAUKŠTĖ Žemės daigas 1   
Eugenijus PAUKŠTĖ Žemės daigas 2   
Ieva PAUKŠTYTĖ Duetas      
Ieva PAUKŠTYTĖ Arbatinukas  
Ieva PAUKŠTYTĖ Skulptūrėlė

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004