Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Juodosios keramikos galerija-studija „Molio laumė“ (skaityti)Garso fonas: Lukas Geniušas

Pasidalinkite su draugais:

Projekto parneris keitykla TOP EXCHANGE

Aprašymas

Juodosios keramikos centras (JKC) – nevyriausybinė organizacija, įkurta 1995 m. 1995 – 2000 m. centras organizavo 5 tarptautinius Juodosios keramikos simpoziumus, 2003 – 2006 m. tris juodosios keramikos plenerus su jaunaisiais menininkais. Nuo 1999 m. JKC tapo tarptautinės Keramikų akademijos nariu (būstinė – Ženeva), o nuo 2000 m. gavo Lietuvos nacionalinės UNESCO keramikos centro vardą. Nuo 2004 m. Centras yra Vilniaus miesto savivaldybės dailiųjų amatų, etnografinių verslų ir mugių programos dalyvis.

Priimami individualūs užsakymai dovanoms su vardiniais užrašais. Rengiami keramikos užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Rengiamos vienkartinės keramikos pamokos įvairiomis progomis (gimimo dienos šventimas su moliu vaikams ar suaugusiems, mergvakariai ar benvakariai su moliu, pažintinė pamoka su moliu organizacijų darbuotojams ar draugų kompanijai). Galerijoje – studijoje dirba trys menininkai: Eglė Paukštienė, Ieva Paukštytė ir Centro vadovas – Eugenijus Paukštė.

Į viršų