Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Festivalis ,,Skamba skamba kankliai“, 2012 m. (skaityti)Garso fonas: Kampeli sirdziai brangus

Pasidalinkite su draugais:

Projekto parneris keitykla TOP EXCHANGE

Visos šio objekto panoramos: Įvykiai visame mieste (28)

Aprašymas

Šis festivalis – tai kamerinė mūsų Dainų šventė. Tai dienos, kai muzika ir dainos skamba Vilniaus kiemuose ir kiemeliuose, aikštėse ir skveruose. Ši šventė suteikia galimybę pasinerti į gimtosios kultūros verpetą, kuris neatsiejamas nuo mūsų dabarties. Tai metas, kai miestas susieina su kaimu, kai linksminamės visi - jauni ir seni, o įspūdžių gausa ir gera nuotaika, nepaisant pasitaikančių orų išdaigų, garantuojama visiems svečiams ir dalyviams.
Daugeliui žmonių tapęs sielos atgaiva ir tikrojo, autentiško folkloro puoselėtoju, šis festivalis ir šiandien yra neišsenkantis gyvojo folkloro šaltinis, liudijantis mūsų tautos savastį ir tapatybę. Nes tik pažindami savo šaknis ir puoselėdami savo tradicijas, išliksime stiprūs ir būsime įdomūs kitiems.
Džiugu, kad į šią šventę įsilieja ir kitų šalių folkloro grupės. Tai atveria galimybę giliau pažinti tautų geranorišką dvasią, ir suartina jas.
Toks nuoširdus bendravimas praturtina visus – ir dalyvius, ir svečius.
Skambėkit, kankliai, džiugindami mūsų širdis ir dovanokit neišdildomus įspūdžius.

http://www.etno.lt

Į viršų