Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Vila ,,Banga“ (skaityti)Visos šio objekto panoramos: Vila ,,Banga“ (7)

Pasidalinkite su draugais:

Aprašymas

Kuršių nerija - tai pušų miškas, aukščiausios smėlio kopos, Baltijos jūra, Kuršių marios...Tai tokia spalvų ir grožio karalija, kokios nerasi niekur pasaulyje.

Apie Kuršių neriją susižavėję rašė čia pabuvoję poetai, rašytojai: Nobelio premijos laureatas T.Manas, poetai A.Voznesenskis, E.Matuzevičius ir kiti.

Čia įsikūręs buvęs Hermano Blodės viešbutis, dabar - Nidos Smiltė. Ištisus metus svečių laukia vilos, kuriose yra vienviečiai, dviviečiai kambariai, liukso klasės apartamentai. Draugiškas viešbučio personalas maloniai sutinka kiekvieną svečią.

Jūsų paslaugoms jaukūs kambariai, restoranas su vaizdu j marias, konferencijų salė. Šiltomis dienomis, visus svečius maloniai kviečiame ilsėtis restorano terasoje. Restorane tiekiami sotūs bei skanūs pusryčiai ir vakarienė. Bet kuriuo metu čia galima užsisakyti lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalų.

Svečių grupėms pageidaujant organizuojami folkloro vakarai, dokumentinių filmų peržiūros, ekskursijos po Neringą, Kaliningrado sritį, pervežimo ir plaukiojimo pramoginiais laivais paslaugos.

Į viršų