Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Jokūbavo mokyklos A.Stulginskio muziejus (skaityti)Garso fonas: Kampeli sirdziai brangus

Pasidalinkite su draugais:

Projekto parneris keitykla TOP EXCHANGE

Aprašymas

Muziejus turi parengęs edukacines programas, ekskursiją po Stulginskio parką ir buvusią sodybvietę.

Muziejus pradėtas kurti 1989 metais. Kai 1991 metais mokyklai buvo suteiktas prezidento Aleksandro Stulginskio vardas, muziejui buvo skirtas atskiras kambarys ir įrengta nedidelė ekspozicija, skirta Aleksandrui Stulginskiui. 1996 metais muziejus buvo praplėstas ir jam skirtas didesnis kambarys, o 2004 m. Nepriklausomybės akto signatarų pagalba atpirkus ir suremontavus mokykloje buvusį butą, muziejus įsikūrė šiose 73 m2 patalpose. Čia atidaryta ir Nacionalinio muziejaus dovanota 23 stendų Aleksandro Stulginskio gyvenimą ir politinę veiklą atspindinti ekspozicija. Šalia to dar įrengtas etnografinis kambarys, trečioje salėje eksponuojami kiti mokinių surinkti eksponatai. Muziejaus rinkiniuose saugomų eksponatų skaičius – 3590 vnt. Muziejus dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose, taip pat bendradarbiauja su Kretingos, Nacionaliniu, Kauno A. Stulginskio vidurinės bei Kretingos r. mokyklų muziejais.

Vadovė Felicija Stramilaitė
Adresas: Jokūbavas, Kretingos g. 20, Klaipėdos 2-as kiln. paštas. LT - 97210, Kretingos r., tel. (8 445) 49653 (mokyklos), mob. 8 618 04127 (muziejaus vadovės)
Dirba ketvirtadieniais nuo 9 iki 13 val. (kitomis dienomis tartis atskirai)

Į viršų